Informacija skaitytojams

Kviečiame skaitytojus prenumeruoti šį žurnalą. Norėdami tai padaryti, spauskite žurnalo titulinio puslapio viršuje esančią nuorodą Registruotis. Užsiregistravę skaitytojai el. paštu gaus kiekvieno naujo žurnalo numerio turinį. Užsiregistravusių skaitytojų sąrašas leidžia žurnalui preliminariai sužinoti skaitytojų skaičių. Žurnalo privatumo politika garantuoja, kad skaitytojų asmeniniai duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas ir kt.) nebus naudojami kitais tikslais.

Kviečiame autorius, recenzentus ir skaitytojus prisidėti prie mūsų žurnalo kokybės gerinimo. Laukiame jūsų pastabų dėl straipsnių teminio išdėstymo, jų formato, teksto, paveikslų ir lentelių išdėstymo, ypač dėl straipsniuose pateiktų tyrimų rezultatų ir apibendrinimų bei išvadų teisingumo. Rašykite mums: vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojai profesorei Birutei Obelenienei el. pašto adresu birute.obeleniene@vdu.lt, laiško temos eilutėje nurodydami straipsnio DOI numerį.

Publikuojamų straipsnių redaktorius išnagrinės Jūsų pastabas ir prireikus aptars jas su suinteresuotomis šalimis. Šios peržiūros rezultatai bus aptarti su vyriausiuoju redaktoriumi, siekiant geriausiai reaguoti į Jūsų pastabas. Tai gali būti asmeninis laiškas, pastebėtų klaidų ištaisymas (pavyzdžiui, klaidos tekste, paveiksluose, klaidingas tyrimo rezultatų pateikimas, netyčinis autoriaus praleidimas ir t. t.) arba jau paskelbto turinio pašalinimas. Išimtiniais atvejais, kai nustatomi rimti leidybos etikos pažeidimai, žurnalas pasilieka teisę pašalinti straipsnį iš Soter internetinių platformų.